< < Önceki Sayfaya Dön
Benzer Ürünler
LALE MOTİFLİ FİRUZE YÜZÜK
LALE MOTİFLİ FİRUZE YÜZÜK

LALE MOTİFLİ APATİT TAŞLI YÜZÜK (YO00287)

Marka : Vav Gumus
İndirim Oranı : %60 İndirim
Fiyat : ₺5.598,78(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.239,51(KDV Dahil)
₺211,60 'den başlayan taksitlerle
Yerli

Gümüş925 Ayar
 Ağırlık25,00 gram

APATİT TAŞININ ÖZELLİKLERİ;

Apatit taşı hedeflere ulaşmak için kişisel gücün pozitif kullanımıyla tanınan, çift eylemli bir taştır. Bu taş kafa karışıklığını, ilgisizliği veya olumsuzluğu ortadan kaldırır. Kişisel gelişimi veya kolektif iyilik için kullanılabilecek bilgiyi ve hakikati genişletmek için zekayı uyarır.

Apatit, aura üzerinde, özellikle zihinsel bedende – psişik algı ve paranormal yeteneklerle ilişkili titreşim seviyesinde, temizleyici etkiye sahip derin bir ruhani taştır. Enerji seviyelerine erişebilme yeteneği nedeniyle, geçmişte ve alternatif yaşam çalışmalarında kullanılan güçlü bir taştır.

Apatit taşı bazen aynı kristal içinde, açık, parlak veya koyu mavi olabilir. Apatit adı “aldatmak” anlamına gelen bir Yunanca sözcükten türetilmiştir, çünkü bu taşın meydana getirdiği renk ve formasyonların çeşitliliği, diğer mineraller ile karıştırılıp hata yapılmasına sebep olur. Sarı, mavi, yeşil, kahverengi, gri veya renksiz olabilir, ancak metafiziksel amaçlar için kullanılan Apatit taşları öncelikle mavi, yeşil ve altından daha yüksek kaliteli kristal parçalarıdır.

Apatit Taşının Faydaları

Apatit taşı bağımsızlık ve hırslılığı teşvik eden bir motivasyon taşıdır.

Boğaz Çakrasının bir parçası olan Apatit taşı, insanlarla olan iletişimi güçlendirdiği gibi grup iletişimini geliştirir. Konsantrasyon ve hafıza becerilerini geliştirir ve bu alanda çalışmak için en iyi bir kristaldir. Projelerde çalışırken zaman yönetimine yardımcı olur. Apatit taşı özellikle danışmanlar, hesap veya yatırım yöneticileri için ideal bir taştır. İşsizliğin yaşandığı durumlarda iş bulmak için yararlıdır.

Apatit taşı problem çözme konusunda bilinçaltına ulaşmanın yanı sıra bir rüya taş olarak kullanılabilir.

Apatit taşı yaratıcılığı artırır ve içsel benliği uyandırır. Geleceğin bir taşıdır ve ona uyum sağlayanlara bilgi getirir. İnsani arzularımızı şifa, bilgi, iletişim ve öğretime dönüştürmek için bilinç ve madde arasında bir ara nokta olarak kullanılabilir.

Apatit Taşının Fiziksel Şifa Enerjisi

Apatit taşı yeni hücrelerin oluşumuna ve kalsiyum emilimine yardımcı olur. Kemikleri ve dişleri iyileştirmeye yardımcı olur, kıkırdağı onarır ve rikets, eklem problemleri, artrit ve motor beceriler için yararlıdır.

Apatit, sağlıklı beslenme ile ilişkilidir ve açlığı bastırmak ve metabolik hızı yükseltmete kullanılır. Tüm bezleri ve organları iyileştirmede genellikle destekleyici olup, hipertansiyonu azaltır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR