< < Önceki Sayfaya Dön
SEDEF TAŞLI ALTIN KAPLAMA ÇELİK KELEPÇE BİLEZİK
SEDEF TAŞLI ALTIN KAPLAMA ÇELİK KELEPÇE BİLEZİK

Sedef Taşlı Altın Kaplama Çelik Kelepçe Bilezik (CLK00170)

Marka : Vav Gumus
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : $60.00
İndirimli : $45.00
Yerli

Malzeme Çelik - Zirkon
Metal Stainless steel
Renk Altın Rengi
 
 
 
 
 
 
 
 

ÇELİK ÜRÜNLER

Kadın aksesuar tercihlerinde ilk sıralarda bileklik ve kelepçe bileziklerimiz  % 100 çelik, deri ve silikondan imal edilmiştir. Paslanmayan ve deriye zarar vermeyen, muhteşem bileklik ve kelepçe bilezik modellerine göz atın… Seçeceğiniz bileklik modeliyle kendinize ait bir stil oluşturun! 

Son yıllarda çok başarılı çalışmalara sahip olarak geniş bir Pazar elde etmeyi başarmış olan çelik takı modelleri kategorisinde akla gelebilecek her ayrıntı ince detaylarına kadar düşünülmüştür. Asla solmayan ve cilde zarar vermeyen yapısı sayesinde takılarınız her zaman ki gibi ilk günkü havasını koruyabilecektir. Paslanmaya meyil vermeyen bir de yanında doğal parlaklığını konuşturan özellikle yüzükler için başarının zirvesini oluşturmaktadır diyebiliriz. 

Bilekleriniz boş kalmasın ve yüzüklerinizle takım oluştursun diye dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bilekliklerde, günden güne kendini göstermektedir. Gümüşle siyah, gold ile siyah ve sadece gold renklerinin hâkim olduğu üzerinde taşların yer aldığı halka bilekliklerde yılın modası haline gelmektedir. 

Ürün yelpazeleri arasında kolye ve küpelere de yer veren çelik, kimi zaman tekli kimi zamanda da takım olarak satın alınabilir. Ayrı ayrı gruplar tercih ederek de kendi Çelik Takı Koleksiyon takımınızı oluşturabilirsiniz. 

 

SEDEF

Sedef, istiridye ve midye gibi deniz canlılarının kabuğunda bulunan sert bir bir maddedir. Estetik ve şık görünümü sebebiyle genelde takı ve süs eşyalarında kullanılmaktadır. 

Parıltılı bir taş olan sedef organik kökenlidir. Deniz ve okyanus bulunan tüm ülkelerde çıkartılmaktadır. Kimi zaman fosil kalıntısı şeklinde karada da bulunabilmektedir bu nedenle hem kara hem  denizde bulunan ender taşlardandır.

İçerisinde bir çok organik madde barındırmaktadır. Taşın bazı kısımları parlak beyazken bir kısmı açık beyaz renktedir. 

Sedef taşının faydalarını ise şu şekilde sıralayabiliriz;


* Sedef taşı, cesaret, güç bereket taşı olarak  bilinmektedir.

* Topladığı toprak enerjisini bedene vererek , vücutta dinçlik oluşturur.

* Kan yapımına yardımcı olur kansızlığa iyi gelir.

* Vücuttaki toksinleri temizleyen bir taştır.

* Sedef taşı dalak, böbrek, mide, bağırsak, karaciğer hastalıklarına karşı şifalı bir taştır.

* Pozitif bir düşünceye sahip olmamızı ve daha iyi analiz etmenizi sağlar .

 

* Baş dönmesi gibi rahatsızlıklara da iyi geldiği söylenmektedir.