Sultan Serisi Hiçlik Gümüş Erkek Yüzük
Sultan Serisi Hiçlik Gümüş Erkek Yüzük
Sultan Serisi Hiçlik Gümüş Erkek Yüzük
Sultan Serisi Hiçlik Gümüş Erkek Yüzük

Sultan Serisi Hiçlik Gümüş Erkek Yüzük (VAV00014)

Brand : Vav Gumus
Price : $0.00
Vat included : $0.00
Yerli

Maden                      Gümüş  925   Ayar
Ağırlık         17,50 Gram
Maden Rengi   Gümüş
Taş Rengi   Bal
Taş Cinsi   Kehribar
Tema   Tevazu
Garanti Süresi (Ay)   24
Stok Kodu   VAV00024

Kehribar taşın üstüne "HİÇ" yazılmış, iki yanına teşkilatı mahsusa arması işlenmiş.

Hiçlik ne demek? 

İnsanın hiçten var edildiğini ve Rabbinin Kuret, İlim ve İrade gibi sıfatlarına, karşı hiç hükmünde olduğunu ifade eder.

Tasavvufun mücâdelesi; iç âlemden, varlık, benlik, gurur ve kibri kazıyıp atarak hiçlik ve yokluk hâlini idrâk ettirmektir.

Ârifler Sultânı Şâh-ı Nakşibend Hazretleri, hâcegândan, yani ilim erbâbı hoca efendilerden idi. Buna rağmen, mânevî intisâbının ilk yıllarında, insanların gelip geçtiği yolları temizlemiş, hastalara, âcizlere, hattâ yaralı hayvanlara hizmet etmiştir. Bu şekilde, büyük bir tevâzû ve hiçliğe bürünmüştür.

Ebûʼl-Hasan Harakānî Hazretleri buyurur:

“Yüce mertebelere ulaşan Hak dostları, ihlâsla yaptıkları amelleri yanında, nefislerini de tezkiye ettikleri için yükseliyorlar.”

“Nasıl ki namaz ve oruç farzdır, îfâsı mecbûrîdir, aynı şekilde gönülden, kibri, hasedi ve hırsı bertaraf etmek de zarurîdir.”

Hakîkaten bütün Allah dostlarını zirveleştiren sır; bu tevâzû, hiçlik ve yokluk hâlidir. Bunun içindir ki ârif zâtlar; “Sen çıkınca aradan, kalır seni Yaradan!” buyurmuşlardır.

  • Ücretsiz şefef kargo

  • Garanti Belgesi
  • Yüzük içi yazısı

  • Hediye notu

  • Şık kutu

  • Atmış yıllık uzmanlık

  • En yüksek kalitede Gümüş takıyı en uygun fiyata sunan tek adres

  • Klasikten moderne uzanan geniş model seçeneği

Labels
Sultan, Sultan Serisi, Sultan Serisi Hiçlik, Sultan Serisi Hiçlik Gümüş, Sultan Serisi Hiçlik Gümüş Erkek, Sultan Serisi Hiçlik Gümüş Erkek Yüzük, Sultan Serisi Hiçlik Gümüş Yüzük, Sultan Serisi Hiçlik Erkek, Sultan Serisi Hiçlik Erkek Yüzük, Sultan Serisi Hiçlik Yüzük, Sultan Serisi Gümüş, Sultan Serisi Gümüş Erkek, Sultan Serisi Gümüş Erkek Yüzük, Sultan Serisi Gümüş Yüzük, Sultan Serisi Erkek, Sultan Serisi Erkek Yüzük, Sultan Serisi Yüzük, Sultan Hiçlik, Sultan Hiçlik Gümüş, Sultan Hiçlik Gümüş Erkek, Sultan Hiçlik Gümüş Erkek Yüzük, Sultan Hiçlik Gümüş Yüzük, Sultan Hiçlik Erkek, Sultan Hiçlik Erkek Yüzük, Sultan Hiçlik Yüzük, Sultan Gümüş, Sultan Gümüş Erkek, Sultan Gümüş Erkek Yüzük, Sultan Gümüş Yüzük, Sultan Erkek, Sultan Erkek Yüzük, Sultan Yüzük, Serisi, Serisi Hiçlik, Serisi Hiçlik Gümüş, Serisi Hiçlik Gümüş Erkek, Serisi Hiçlik Gümüş Erkek Yüzük, Serisi Hiçlik Gümüş Yüzük, Serisi Hiçlik Erkek, Serisi Hiçlik Erkek Yüzük, Serisi Hiçlik Yüzük, Serisi Gümüş, Serisi Gümüş Erkek, Serisi Gümüş Erkek Yüzük, Serisi Gümüş Yüzük, Serisi Erkek, Serisi Erkek Yüzük, Serisi Yüzük, Hiçlik, Hiçlik Gümüş, Hiçlik Gümüş Erkek, Hiçlik Gümüş Erkek Yüzük, Hiçlik Gümüş Yüzük, Hiçlik Erkek, Hiçlik Erkek Yüzük, Hiçlik Yüzük, Gümüş, Gümüş Erkek, Gümüş Erkek Yüzük, Gümüş Yüzük, Erkek, Erkek Yüzük, Yüzük,