FİL MOTİFİ GÜMÜŞ KOLYE
FİL MOTİFİ GÜMÜŞ KOLYE
Fil Motifi Gümüş Kolye

Fil Motifi Gümüş Kolye (H00303)

Marka : Vav Gumus
Fiyat : $40.00
Yerli

Maden                      Gümüş  925   Ayar
Ağırlık        2,50 Gram
Maden Rengi   Roz
Taş Rengi   Siyah
Taş Cinsi   Zirkon
Tema   Uğur
Garanti Süresi (Ay)   24
Stok Kodu   H00303

 

 

FİL NEYİ TEMSİL EDER 

Fil çok popüler, uğurlu ve güçlü bir semboldür.

Fil sadece Çin’de değil, aynı zamanda Hindistan ve Afrika ülkelerinde de değerlidir. Bu üç ülkede, fil kraliyet gücünün amblemini taşır. Zeka, kavrayış, bilgelik, sabır, haysiyet, barış ve sevgi bunlar hükümdar bir kişinin olması gereken nitelikleri temsil edilir. Fil Budda’nın yedi hazinesinin biridir. Bu yüzden, Buddizm’de kutsal olarak sayılır.

Aynı zamanda, fil istikrar ve şans sembolüdür. Evin içine pozitif enerji çekecektir. Yani evin içinde fil figürünü bulundurmak çok olumludur. Onlar şans getirerek ve sizi her hangi bir olumsuzluklardan koruyarak  size faydalı olacaktır. Ayrıca, filler uzun ömür, sağlık, refah ve  zenginliğin sembolüdür.

Tablolar veya heykel olarak ta evin içinde kullanabilirsiniz. Sadece fil kemiğinden yapılan fil figürlerini asla kullanmayın. Nedenini anlamışsınızdır. Fil heykelleri ahşap, metal, cam, porselen gibi çeşitli malzemelerden imal edilebilir.

Bu güçlü tılsımı evin her hangi alanına yerleştirebilirsiniz. Yani evin herhangi bir sektöründe konulabilir. Mesela, evin Küzey-Batısında size daha da çok destek vererek yardımcı olacaktır. Eğer cam kenarına olumlu yıldızlara göre yerleştirirseniz evinize şansı çekecektir. Olumsuzluktan korunmak için fili giriş kapısına bakacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Güney-Doğu bölgesinde finansal durumun sağlamlığını destekler. Yatak odasında iki fil sevgi ve sadakat getirecektir.

Fil öyle bir güçlü sembol ki, onu aktivize etmeye bile gerek yok. Bir tek filin en sevdiği şey, o da süslü, güzel takıları sevmesidir. 

 

Benzer Ürünler