Pırlanta Tektaş Yüzük

Başrolde genellikle pırlantanın yer aldığı aşkın en güzel hikayesi tek taş yüzükler bu sitede sizlerle buluşuyor. Aşkın ve bağlılığın simgesi haline gelen pırlanta, gözde bir ürün olarak yalnız başına kadınların en sevdiği ve en beğenildiği ürün olabiliyor. İlişkilerin bir nişanesi olarak parmakta parıldayan tektaş yüzük modelleri, sizin kadar hem tek hem de özel olabiliyor. Birbirinden güzel modellerin bulunduğu tek taş yüzükleri oldukça beğeneceksiniz. Her kadın çok özeldir ve bu nedenle kendileri gibi özel bir yüzük takmayı sevip, isterler. Dolayısı ile her kadının sevdiği tek taş modeli de farklı olur.

Tercih ettiğiniz bu site kadınların özgün karakterlerinden ilham aldığı için tasarlamış olduğu çok özel ve güzel tasarımlarda hem klasikten hem de moderne hitap eden hatlar sayesinde pek çok farklı çeşitteki yüzükleri alıcılara sunuyor. Tektaş yüzüğün en önemli kriterleri ise taşın karatı, tırnakların kalınlık oranı ve montörün biçimi oluyor. Siz de kendi stilinizi göz önünde bulundurarak parmağınızın şekline en uygun olacak modelleri rahat bir şekilde seçebilirsiniz.

Eğer ki klasik tek taş modelinden yanaysanız yalın bir model tercih edebilirsiniz, gösterişi seviyorsanız bunun için büyük bir model tercih edebilirsiniz, modern hatları seviyorsanız bunun için hareketli tasarımları tercih edebilirsiniz, ışıltıdan hoşlanıyorsanız da ışık yolu ile taçlanmış modellerin içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Pırlanta Tektaş Yüzük Ne Zaman Tercih Edilir?

Tektaş yüzük modelleri genel olarak evlilik teklifi ve evlilik yıldönümü gibi aşkın en özel anlarında parlayan bir yıldız ve erkeklerin ise seçim sırasında en çok düşündükleri aksesuarlardan bir tanesidir. Sevdiğiniz kişinin elini her tuttuğunuz anda hissedeceğiniz tek taş yüzük modeli ayrıca sizin aşkınızın bir simgesi olarak onun elinde ışıldayacak. En özel ve önemli gününüz tektaş yüzük ile taçlanacak ve unutulmaz bu anların en iyi şahidi tektaş yüzükler olacak.

Modern ve Özel Tasarım Pırlanta Tektaş Yüzük

Her kadının hayal etmiş olduğu ve parmağına takmak istediği çok farklı pırlanta modelleri vardır. Çok özel işçilik ile tasarlanan her model için tektaş yüzüğün hem evrensel açıdan anlamı hem de hangi duyguyu ifade ettiği göz önünde bulundurulacak olursa oldukça dikkat edilerek ve özenli bir işçilik ile çalışılarak koleksiyonlar tasarlanır.

Sevdiğiniz kişiye evlenme teklifi edeceğiniz zaman hazır olan pırlanta tektaş yüzük modelleri içerisinden onun zevkine hitap edecek ve ona yakışacak bir tektaş modelini tercih edebilir ya da özel tasarıma sahip bir tektaş pırlanta yüzük ile yalnızca ona ait kesinlikle eşi benzeri bulunmayan bir model oluşturabilirsiniz. Zaman açısından geride kalmayan, günümüz moda şartlarına ayak uydurarak devamlı yenilenen ve her defasında harika modern tasarımlara imza atan tektaş pırlanta yüzük modelleri sayesinde aşkınıza olan tutkunuzu daha iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri

Oval pırlanta tektaş yüzük modasının en vazgeçilmez ürünü olan köşeli formu ile dikkat çekmeyi başaran pırlanta tektaş baget yüzük modelleri, modern bir görüntüye sahip olması nedeniyle hemen hemen pek çok takınıza eşlik edecektir. Hem asil hem de dikkat çekici köşeli taş kesimine sahip olması nedeniyle kendinizi çok daha özgüvenli hissedebilirsiniz.

Aynı zamanda bu yüzük modeli sayesinde girdiğiniz her ortamda ilgiyi üzerine çekmeniz oldukça mümkündür. Dikkat çekici olmayı sevmeyen ve kombin için her zaman sadeliği ön planda tutmak isteyen kadınlar için daha küçük ve minimal bir görüntüsü bulunan 0.15 karat pırlanta tektaş yüzük modeli ve 0.20 karat pırlanta yüzük modeli oldukça ideal bir seçim olabilir. Bu modellere sahip bir taş formu tercih edebilir ve minimal duruşu ile sadelikten yana olan tarzınıza devam edebilirsiniz. Evlilikten önce de pırlanta tektaş yüzük fiyatları da bakan kişilerin kendi bütçe durumlarına göre uygun olacak karat ve özellikteki bir yüzüğe denk gelmeleri oldukça yüksektir.

Çünkü pırlanta tektaş yüzük modeli, isminden de anlaşılacağı üzere ortasında da tek bir taşı bulunan bir yüzük modelidir. Bu nedenle yüzüğün fiyatını da taşın büyüklüğü yani bir diğer değişle karat büyüklüğü belli eder. Sizde kendi bütçenize göre bir model tercih edebilirsiniz.