Pırlanta Beştaş Yüzük

Beştaş yüzük modelleri özellikle evlenme teklifi esnasında ya da evlilik yıl dönümünde hediye olarak armağan edilir. Mücevher dünyasında bulunan yenilik ve gelişmeler ile beştaş yüzük seçeneklerini çiftlere daha erişebilir bir hale getirirken, beğenilen bir beştaş yüzük modelini parmağında taşıma duygusu kadınlar için bir hayli öneme sahiptir. Daha çok evlilik ritüellerinin vazgeçilmez aksesuarı haline gelen tektaş yüzük ürünleri, hediye edilen kadına o erkek için tek ve eşsiz olduğunu ifade ederken, beştaş yüzük modelleri ise çok daha kapsamlı bir anlamı bulunur. Beştaş yüzük montöründe bulunan her bir taşın ayrı bir anlamı bulunurken, evlilik için de farklı kavramları ifade eder. Aşk, tutku, huzuru ifade ederken beşinci taş ise bütün bunları bir arada toplayan evliliğin en esas anlamını barındıran bağlılığı temsil eder.

Pırlanta Beştaş Yüzük Fiyatları

Pırlanta beştaş yüzük fiyatları pek çok etkene bağlı olarak farklılık gösterir. Günümüzde artık internet aracılığı ile beştaş yüzük modellerine sahip olma imkânı daha çok artmış vaziyettedir. Birbirinden çok farklı tasarım ve özellik ile tasarlanan beştaş yüzük çeşitleri farklı fiyat skalası ile çiftlerin beğenisine sunulur. Beştaş yüzüğü seçerken göz önünde bulundurmanız gereken belli başlı unsurlar bulunur. Yüzüğün fiyatını etkileyen unsurlar ise sarı altın, beyaz altın, pembe altın, yüzüğün gramajı, seçilen yüzükteki yer alan karatlar, taşların kesimi, tercih edilen montür, yüzükteki bulunan beyaz, sarı ve pembe altın oranı gibi hususlar pırlanta beştaş yüzük fiyatlarını farklılaştırır.

Pek çok farklı özellik ve gramaj ile üretilen beştaş yüzük modelleri arasından seçim yapabileceğiniz geniş bir yelpaze alternatifi sunar. Evliliğin ve aşkın en özel simgesi olan beştaş modelleri arasından seçim yaparken fiyatta etki yaratan unsurların yanı sıra yüzüğü satın aldığınız yerin güvenli ve sertifikasyonlarının bulunması da çok önemlidir. Ömür boyu kullanılabilen ve manevi bir değer taşıyan beştaş yüzük alırken kişisel tarzınızı, yüzüğün sahip olduğu kesim, parlaklık, karat ve model özelliklerine de dikkat etmek gerekir. Sizde pırlanta beştaş yüzük modelleri için vav gümüş sitesini ziyaret edebilirsiniz.