H00267
$40.00
KL00187
$35.00
H00359
$45.00
$65.00
%31 İndirim
%31İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
H00314
$40.00
H00306
$35.00
$55.00
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
H00303
$40.00

Kadın Gümüş Kolye

Günlük yaşamda veya özel günler için tarzınızı tamamlamanız konusunda size yardımcı olabilecek aksesuarlar arasında ilk sırada yer alan kolye modellerinden en çok tercih edilen ürünü gümüş olandır. Gümüş kadın kolye ürünleri hem çok fazla sayıda model imkânı sunabilmek hem de her bütçeye hitap edebilmesi nedeniyle oldukça fazla tercih edilir. Kadın aksesuarları arasında en çok sevilen ve beğenilen bir ürün olması nedeniyle pek çok kıyafet ile de uyum sağlar.

Tarzınızı yansıtmaya yarayan ve vazgeçilmez bir parçası olarak kullanılan 925 ayar gümüş kolyeler kullanıcılar için üretilir. Genel olarak kolyeler takı konusunda kısıtlı seçeneğe sahip olan kadınlar için kritik bir rol olabilir. Kolye çeşitleri çok eski zamanlardan beri kullanım sağlayan bir kadın aksesuarı oldukları için hiçbir zaman modası geçmeyen özel takı olarak tercih edilmeye devam eder. Kadın kolye modelleri arasından sizde kendi tarzınıza ve zevkinize göre bir ürün mutlaka beğenebilirsiniz. Aynı zamanda zincirleri farklı uzunluk türüne göre de tercih edebilirsiniz.

Kadın Gümüş Kolye Modelleri

Kadın takı olarak çok tercih edilen kolyeler, stilinizi yansıtmaya yarar. Kıyafetiniz ile uyum sağlayabilecek pek çok sayıda kadın kolye seçeneği arasından kendinize uygun olan bir ürünü seçmeniz artık oldukça kolay. Kadın gümüş kolye genel olarak farklı tasarımlar ile karşımıza çıkar. Hal böyle olunca da kadın kolyelerinde her zevkten kadınlara hitap edebilecek parçalar bulmak çok mümkündür. Bu kolye çeşitleri daha çok hayvan figürleri, ay yıldız, Türk bayrağı, yonca, ayak izi, yıldız, kar tanesi gibi modelleri içermenin yanı sıra ayrıca harfli ve Allah yazılı, maşallah yazılı ve anne bebek temalı pek çok çeşit ürün bulunur.

Birbirinden gösterişli ve dikkat çekici ürünler kıyafete göre uyum sağlayabilecek tarzda tasarlanan kadın kolyeleri üzerindeki motif, desen ve farklı taşlar ile adeta dikkatleri üzerine çeker. Günlük hayatta, işe giderken ve özel günler için tercih edilebilecek çeşit çeşit kolye modelleri bulunur. Herkes kendi zevkine ve tarzına göre mutlaka bir kolye modeli beğenebilir. Bu tarz kolyeler ile daha çekici olabilirsiniz.