H00178
$80.00
SET208
$100.00
$150.00
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
H00235
$40.00

Kadın ve Erkek Takı Modelleri

Günümüzde takılar kadın giyim modası için en zarif parçalar olarak kabul edilebiliyor. Birbirinden gösterişli ve güzel kadın takı modelleri farklı tasarımları sayesinde en sade kombinlerin dahi havasını farklı bir hale getirebiliyor. Hem spor hem de klasik giyim tarzını seven, kadın takı modelleri ile stilinizi yansıtabilirsiniz. Kadın gümüş kolye, küpe, bileklik, yüzük, rozet, halhal, takı seti, taç ve tarak çeşitleri tarzına özen gösteren kadınların ilgi odağı olabiliyor.

Erkek Yüzükleri

Günümüzde dış görünüşüne önem veren erkekler bazı çeşitlerdeki takı modellerini kullanarak daha gösterişli ve dikkat çekici olabiliyor. Giydiği kıyafet ile uyumlu bir takı tercih etmek, daha cazip bir görüntüye kavuşmayı sağlıyor. Erkek takı ürünleri olarak dua yüzükleri tek bir şekilde satılırken aynı zamanda set halinde de kullanıcılara sunuluyor.

Çok fazla takı türüne sahip ve parçaları beraber kullanılabilen erkek takı ürünleri, hiçbir şekilde uyum sorunu teşkil etmeden kullanım kolaylığı sunuyor. Seçenekler içerisinde günlük kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmış erkek yüzük modellerinden ziyade özel günler için de hazırlanmış modeller bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar takı modellerini yer alacakları ortama göre ve giyecekleri kıyafete göre gerçekleştirebiliyor.

 

Birbirinden Gösterişli Takı Modelleri

Özel davetlerden, resmi ortamlara, sık davetlere ve özel organizasyonlara kadar pek çok ortamda kendine yer edinen kadın takı modelleri çeşitliliği nedeniyle her zevke hitap edebiliyor. Gümüş, pırlanta, altın, inci, zirkon gibi farklı materyaller kullanılıp tasarlanan ürünler tercih alanınızı oldukça geniş bir hale getirebiliyor. Yaka detayı bulunan elbiseleri, V yaka tişörtleri veya bluzları kısa kolye modelleri ile tamamlamanız oldukça mümkündür.

Aynı zamanda kadın gümüş yüzük ile kolyenizi takım olarak kullanabilirsiniz. İncili kolye modelleri zarafetinizi artırmaya yararken renkli taş kullanılan modelleri ise enerjik stilinizi yansıtabiliyor. Pırlanta kolye tasarımına sahip ürünler ile dikkatlerin üzerinize çekebilirsiniz. Kadın gümüş bileklik ve bilezikler hem sokak modasının hem de gösterişli ortamların en gözde parçaları arasında yer alabiliyor.

Takı Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın

Altın takı çeşitleri ve pırlantalı ürünler klasik tarzın en gözde ve çekici temsilcisi içerisinde yer alıyor. Renkli giyinmeyi seviyorsanız renkli taş detayına sahip kolye, gümüş küpe veya bileklikleri tercih etmeniz mümkün olabilir. Zincir detaylı bileklikleri saatler ile beraber veya tek başına kullanabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz takı modelleri ve kombininiz arasında bir denge oluşturmaya oldukça dikkat etmelisiniz. Sade kombinler için daha gösterişli ve cazibeli takıları, ihtişamlı kombinler içinde sade takı modellerini tercih edebilirsiniz.

Kadın Takı Fiyatları

Birbirinden güzel ve özenli olarak tasarlanan her kadın takı fiyatı farklılık gösterebiliyor. Ürünler tasarıma göre taşlı, taşsız, sade ve gösterişli olarak kişilerin beğenisine sunuluyor. Herkesin bütçe durumuna göre tasarlanan bu ürünler çok kullanışlı ve elverişli oluyor.