Tükendi
H00191
$35.00
$50.00
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
H00192
$35.00
$50.00
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
H00277
$45.00
$65.00
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Gümüş Tektaş

925 özel tasarım gümüş tektaş yüzükler kadınların vazgeçilmez takıları arasında yer alır. Evlilik tekliflerinin de olmazsa olmazı tektaş yüzüklerdir. Nişanların ve düğünlerin sembolü olan gümüş tektaşlar göz alıcı güzelliğe sahiptir. Günlük hayatımızda da şık bir tamamlayıcı olarak kullanılır. Damla, oval, baget ve tween modelleri tercih ederek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Her zevke uygun tektaş modeli vardır. 925 ayar gümüş ile bezenmiş, kaliteli işçiliğe sahip yüzükler arasında zevkinize uygun tasarımları bulabilirsiniz. Kaliteli gümüş tektaş yüzükler zamanla kararma ve taşında düşme gibi problemler de yaratmaz. Klasik tektaş modellerini kullanmayı seviyorsanız princess, farkındalık yaratmak istiyorsanız tween ve baget tektaş yüzükleri tercih edebilirsiniz. Gümüş ve mavi taşlardan oluşan gümüş tektaş ve gümüş beştaş tasarımlarını tercih ederek özel günlerinizi taçlandırabilirsiniz.

İddialı Gümüş Tektaş Yüzükler

Alyans ile birlikte tektaş kullanmak isteyen kişiler alyans modeline uygun bir şekilde gümüş tektaş bulmanız mümkündür. Birbirine uyumlu renk ve tasarıma sahip tektaş yüzükler şık ve estetik bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Uzun seneler boyu kullanabileceğiniz tektaş yüzükleri seçerken modaya değil zevkinize göre tercih yapmalısınız. Sürekli parmağınızda kalacak ve gördükçe size mutluluk katacak gümüş tektaş yüzükler kıyafetlerinizle de iyi kombin yapmayı sağlar.

Tektaş gümüş yüzükleri kendinizi memnun etmek için alabileceğiniz gibi özel günlerde sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz. Evlilik yıldönümünde, sevgililer gününde veya anneler gününde alınacak en iyi hediye tektaş gümüş yüzüktür. Üstelik her yaşa ve her tarza uygun tasarımlar arasından seçim yapmak hiç zor olmayacaktır.

Gümüş Tektaş Yüzük Fiyatları

Gümüş tektaş yüzük fiyatları pek çok etkene göre farklılık gösterebilir. Öncelikle gümüş derecesine, tasarımına, kaç adet taş barındırdığına ve modelindeki işçiliğe göre değişkenlik gösterir. Fiyatlar ürünü temin edeceğiniz firmanın kalitesine göre de değişir. Vav Gümüş sitesinden her bütçeye uygun ve her tarza yaraşır tektaş yüzük modellerini görebilirsiniz. Ürünleri temin ederken sadece bütçenizi değil, tarzınızı göz önünde bulundurmalısınız.