EKL00100
$80.00
EKL00101
$85.00
EKL00102
$90.00
$140.00
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
H00100
$50.00
$80.00
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
EKL00111
$75.00
$115.00
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
EKL00114
$95.00
$145.00
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
H00104
$50.00
$80.00

Erkek Gümüş Kolye

Erkeklerin dış görünümünü son derecede etkileyen takı aksesuarları, doğru kullanıldığı zaman benzersiz bir gösteriş sunar. Günlük hayatta takılar, tarzını önemseyen erkekler tarafından çok fazla tercih edilir. Stil konusunda dinamizm katmayı başaran takılar, farklı formlara sahip olmaları ve renkleri ile her zaman şıklığınıza daha başka bir bakış açısı kazandırır. Küpe, bileklik, yüzük ve kolye gibi detaylar görünüme katkı sunmayı başaran takılar arasında yer alır.

Gümüş, altın, paslanmaz çelik ve bronz gibi materyallerin kullanıldığı takı çeşitleri, dikkat çekici tasarımları sayesinde kıyafetleri tamamlayan bir unsur olarak önemli yere sahiptir. Geniş ürün seçenekleri ile takılır hem günlük yaşamda hem de özel günlerde sizi her daim ön planda tutar. Erkekler tarafından çokça tercih edilen erkek gümüş kolye modelleri, üzerinde bulunan motifler sayesinde çokça sevilip beğenilir. Dayanıklı ve farklı materyallerden tasarlanıp üretilen erkek aksesuarları sicim ya da zincir üzerine geçirilen kolye ucundan ya da taşlardan tasarlanır.

Erkek Gümüş Kolye Modelleri

Dış görünüşe katkı sunan birbirinden çekici erkek kolye modelleri, renk ve tasarım alternatifleri ile her yaşa sahip erkeklerin ilgisini çekmeyi başarır. Gösterişli ürünlerin yani sıra sade tasarımları da bulunan kolye ürünleri genel olarak farklı zevkler göz önünde tutularak tasarlanır. Tarzınız için farklı bir görünüm oluşturan erkek kolye ürünleri, modern anlayışın ürünü haline gelen çizgiler ile detaylandırılır. Çok eski zamanlardan beri kolye tasarımları, pek çok farklı markalar tarafından yorumlanır ve kullanıcıların beğenisine sunulur.

Değerli olan madenler arasında daha ekonomik bir deneyim sunan gümüş kolye modelleri, göz alıcı ve dikkat çekici tasarımları ile tercih edilen ürünler arsında yer alır. Erkek gümüş kolye modelleri genel olarak kolye uzunluğu, tema, tasarım çizgisi, marka, koleksiyon, ürün cinsi, taş cinsi ve kolye uçları ile çeşitlilik sunar. Herkesin zevkine ve tarzına uygun olacak şekilde tasarlanan kolye modelleri, kullanıcıların isteği doğrultusuna göre ince ve kalın yapıya sahip olarak satışa çıkarılır.

Bunun yanı sıra farklı kolye ucu tasarımıyla da trendler takibe alınır. Sade zincire sahip olan kolyeler alternatif olarak tasarlanan uçlu zincir kolye modelleri figürler ile detaylandırılabilir. Motifler, ay yıldız, Türk bayrağı, muska kolye çeşitleri gibi ürünler bulunur.