Hakkımızda

Firmamız 1968 yılında IĞDIR merkezde, dedemiz Veli Turan tarafından, kuyumculuk ve mücevherat alanında failiyet götermek üzere kurulmuştur, bilahare 1989 yılında babamız Mehmet Nuri Turan İstanbul, Kapalıçarşıda imalata başlayarak aile işini bir adım daha ileriye götürdü. Firmamız geçmişin tecrübe ve birikimi ile modern teknolojinin bir sentezi olarak kaliteli şık ve zarif tasarımlarıyla Pırlanta, Elmas ve Altın takıda zengin model çeşidiyle hizmete devam etmektedir. Şimdide bizler üçüncü nesil olarak firmamızı bir adım ileriye taşıyarak e-ticaret ile her türlü Gümüş ve Çelik Takı, Para Cüzdanı, Tespih, Kalem ve benzeri aksesuarlarla yeni bir alanda hizmete başlamıştır.

Tasarıma, moda trendlerine, farklı modellere her zaman önem veren VAV GÜMÜŞ özel kreasyonu ile,sanatla modayı birlikte yoğurarak, kendi dizaynlarını, kişiyi yansıtan ürünler haline getirmektedir. VAV GÜMÜŞ, toptan, ihracat ve perakende ağına şimdide e-ticaret ağını eklemiştir.

Online olarak her türlü GÜMÜŞ YÜZÜK, TESBİH, KÖSTEKLİ SAAT, KOL DÜĞMESİ, ROZET VE CÜZDAN gibi her türlü ürünü güvenle satın alabileceğiniz ortamı sizin için hazırlamıştır. VAV GÜMÜŞ en uygun fiyatlar ile her yaşa hitap eden ürünler bulabileceğinizi, sevdiklerinize en güzel hediyeyi alabileceğinize inanıyoruz. Keyifli alışverişler...

 

Mehmet Nuri Turan

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR