A00250
$60.00
$100.00
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
H00404
$50.00
$80.00
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

En Çok Satanlar

Erkek yüzük modelleri birbirinden gösterişli ve estetik görünümü ile kullanılır. Kişiler yüzük satın alırken en çok satanlar kategorisinden ürün tercih etmeyi daha çok ister. Çünkü bu yüzükler hem daha kullanışlı hem de daha iyi görünüme sahiptir. Bu nedenle pek çok kişinin tercih sebebidir. Doğal taş ve figürlerden oluşturulan yüzük modelleri erkeklerin ilgisini çeker. Yeşil, mavi, siyah ve gümüş renginde yüzük modelleri tercih edilebilir.

Vazgeçilmez bir aksesuar olan erkek yüzük tasarımları uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. En çok satan erkek yüzük tasarımları arasında şunlar yer alır;

  • Şehzade Musa Çelebi yüzük
  • Cem Sultan yüzük
  • Hilal taşlı yüzük
  • Zirkon kırmızı taşlı yüzük
  • Orijinal siyah akik taşlı yüzük
  • Osmanlı tuğralı yüzük
  • Kehribar taşlı yüzük

Bu modeller tercih edebileceğiniz yüzük tasarımlarından sadece birkaçıdır. Bunların yanı sıra tarzınızı yansıtabilecek pek çok seri mevcuttur. Taşların renk alternatifini de tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Yüzüklerin tamamı doğal taşlardan ve orijinal gümüşten üretilir.

Erkek Yüzük Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkek yüzük satın alırken orijinal olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü imitasyon yüzükler ne yazık ki uzun yıllar boyu kullanılmadığı gibi estetik olarak da büyük kaygı verir. Doğal taşlardan üretilmiş hakiki gümüş yüzükler girdiğiniz her ortamda estetik duruş sergiler. Bununla birlikte kalitesi ile göz kamaştırır. Uzun süreli de kullanılabilir. Suya karşı dayanıklıdır ve aradan zaman geçse bile deforme olmaz.

Erkek yüzük satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de yüzük modelinin tarzınızı yansıtıyor olmasıdır. Tarzınızı yansıtmayan bir yüzüğü kendinize yakıştıramazsınız. Bununla beraber üretici firmanın da kaliteli olduğundan, güvenilir bir şekilde satış yaptığından emin olmanız gerekir.

Erkek Yüzük Fiyatları

Erkek yüzük fiyatları çeşitli etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Öncelikle yüzüğün sahip olduğu taş, fiyatlarda etkendir. Sonrasında modeli, ağırlığı ve üretildiği malzeme fiyatlarda belirleyicidir. Erkek yüzük temin edebileceğiniz pek çok site arasından güvenilir olan Vav Gümüş sitesini tercih edebilirsiniz. Böylece hem bütçenize hem de tarzınıza uygun yüzük modellerini kolayca bulabilirsiniz.