A00259
$50.00
$80.00
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
A00268
$55.00
$85.00
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo

Taşlı Yüzük

Erkeklerin en çok tercih ettikleri takılar arasında ilk sıralarda yer alan zirkon taşlı gümüş yüzük erkek modelleri her geçen gün yeni çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunulur. Daha çok taşlı erkek yüzükleri erkeklerin günlük kombinleri arasında yer alır. Özellikle tarzına önem veren erkekler kıyafetleri ile aynı rengi taşıyan yüzük modelleri ile şıklıklarını tamamlar. Farklı birçok kategoride oluşturulan taşlı yüzükler çeşitli özelliklere sahip olan doğal taşlarla da bütünleşir. Bu taşlar pozitif enerji verir ve olumlu yönleri ile aksesuar dışında, kişi ile de bütünleşen ürünlerdir.

Taşlı Yüzük Modelleri

Taşlı erkek yüzük genç modeller için çeşitli taş çeşitleri kullanabiliyor. Bunlardan en çok akik, kaplan gözü, oltu, kehribar, ametist, sedef, ametist ve oniks gibi taşlar en fazla tercih edilenler arasında yer alır. Renk olarak kırmızı, siyah, yeşil, mavi ve farklı tonlarda taşlı yüzük çeşitleri bulmak mümkündür.  Bunların yanı sıra taşlı yüzüklerde farklı işlemeler, ay yıldız, tuğra gibi popüler desenler de olabilir. El emeği yüzüklerde de taşlı tasarımlara sıklıkla yer verilir.  Bu yüzükler fiyat ve çeşit olarak çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Akik Taşlı Yüzük Modelleri

Çok fazla ilgi gören ve beğenilen bir taş olan akik taşı genel olarak kırmızı renk tonlarına sahip olsa da kahverengi ve yeşil gibi renk çeşitleri de olabilir. Eski yıllardan beri aksesuarlarda tercih edilen akik taşı estetiği pozitif enerji vermesi ile bilinir. Taşın iç ve dış görünüme bakarak, gerçekliğini anlamak mümkündür.

Akik taşlı aksesuarların tercih edilmesi daha çok İslam ülkelerinde yaygındır. Akik yüzükler ülkemizde de genelllikle tercih edilen erkek aksesuarları arasında yer alır. 925 ayar gümüşten üretilmiş akik taşlı yüzükleri almak için, güvenilir ve orijinal ürünler satan siteleri tercih etmek gerekir. Taşlı yüzüklerin fiyatları özellik, büyüklük, tasarım ve diğer detaylara göre değişiklik gösterir. Akik taşı erkek yüzük ve en çok satan yüzük modelleri için Vav Gümüş sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hem orijinal ve kaliteli bir hizmet hem de uygun fiyat seçenekleri sunulur.