Teslimat ve İade Şartları


Seçmiş olduğunuz ürün için Türkiye'nin neresinde olursa olsun; 

1- Minimum 3 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır. ( Yol ve Afet şartları dışında). 
2- İstanbul içinde teslimat süremiz 24 saatten fazla değildir. 
3- Teslimatta sorun yaşamamız için adres ve irtibat telefonlarınızı mutlaka doğru şekilde belirtmelisiniz. 
4- Kargonuz ücretsizdir. 

 

Teslimat ile sıkıntılar için e-mail adresimiz : [email protected] ve irtibat telefonumuzdan tarafımıza ürün kodunuz ile birlikte başvurabilirsiniz. 

Saygılarımızla; www.vavgumus.com

 

Ürün Garantisi Hakkında ..!

Ürünlerimiz imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.

 

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, paketi açmadan aktivasyon numarası kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. 

 

. Ürünün faturası, 
. 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, aktivasyon kodu ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ancak bazı www.vavgumus.com kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir. Ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

Nasıl iade edeceğim?

www.vavgumus.com adresinde yapmış olduğunuz alışverişlerdeki ürün iadelerini PTT Kargo, Yurtiçi Kargo ve MNG kargo ile ürünün fişi ve aktivasyon numarası belirtilip www.vavgumus.com ile temasa geçerek ve ürünün kargo bedelini tarafınızca ödenerek ürünü 7 gün içerisinde ambalaj ve içeriği bozulmamış bir şekilde belirtilen adrese gönderebilirsiniz

 

Sipariş İptali

Sipariş iptalleriniz için siparişinizi onayladığınız gün içerisinde saat 17;00. e kadar  [email protected] adresimizden mail gönderebilirsiniz.

 

Sipariş İptali

Siparişlerinizi Takip Edin ...! Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 17:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem işyerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır. Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle siparişinizi tarafımıza iletilemiyorsa ziyaretçi sipariş sırasında durumdan haberdar edilmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR