SATIN ALIM & GÜVENLİK

 

KULLANIM KOŞULLARI

    

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

 

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.

Siparişi takip eden 2 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir. 

         

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 3 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz. 

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

 

 

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.

      

 

GİZLİLİK İLKESİ

     

Tüm müşterilerimize ait toplanan kişisel bilgiler, hiçbir suretle gizlilik ilkesi dışında kullanılmamaktadır. Üyelik bilgileriniz www.vavgumus.com tarafından güvenli bir şekilde korunmaktadır.

Müşterilerimizin sisteme girdikleri tüm kişisel bilgilere sadece kendileri bu bilgilere ulaşılabilmektedir ve bu bilgiler sadece kendileri tarafından değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.vavgumus.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemler www.vavgumus.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır

     

 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure Nedir?

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliği arttırması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştiren bu sistem, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle kart numaranızı başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik ortamda güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

     

3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir.

 

     

 

Gizlilik Prensiplerimiz

    

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. www.vavgumus.com`dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat / Fatura adresleri, telefon numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Yapımız içersinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

      

 

Kredi Kartı Güvenliğimiz

    

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

   

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

    

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır. 

    

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

      

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

     

 

Site içi Veri Güvenliği

      

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

      

Sorular 

      

Sorularınız için [email protected]`den bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR